Brokoli 60 Kapsül x 420mg

Brokoli 60 Kapsül x 420mg medikal24.com Kodu
EAN-13 Ürün Barkodu: 8680462000125

Bu Ürünün Ortalama Teslimat Süresi: 2 Gün

P0000079

KDV Hariç Fiyat: 36.11 TL
%8 KDV Dahil Fiyat: 39.00 TL

3.79 TL'den başlayan taksit seçenekleriyle!


Stokda YokBu ürün geçici bir süre temin edilememektedir! Ürün temin edilebilir olduğu zaman sizi bilgilendirebilmemiz için "Stoğa Girince Haber Ver" özelliğini kullanabilirsiniz.Stoğa Girince Haber VerKullanım Önerisi:
Tercihen günde 2 defa 1 kapsül yemek öncesi veya sonrası kullanılması tavsiye edilir.

Bilgi:
Şeker, tuz, mısır, maya, buğday, gluten, soya ve süt gibi potansiyel alerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, koku düzeltici, tatlandırıcı kullanılmamıştır.

İçindekiler:
Her Kapsülde;
Brokoli(Brassica oleracea L.var. botrytis L.) 340 mg
Jelatin Kapsül 80 mg

Muhafaza Koşulları:
Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

Önemli Uyarı: Brokoli 60 Kapsül x 420mg ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği veya doktorunuzun reçete ile yazdığı ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürünün kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime danışınız.

Lütfen bilgilendirme yazısını dikkatlice okuyun... Brokoli 60 Kapsül x 420mg adlı ürüne ait bilgiler; üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve medikal24.com sitesinde gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. Sepe Natural ve medikal24.com ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü medikal24.com sorumluluk kabul etmez.

Brokoli (Brassica oleracea Italica), turpgiller (Brassicaceae) familyasından küçük yeşil yumrular hâlinde olan bir sebze. Brokoli yüksek düzeylerde diyet lifi ve vitaminler içeren bir gıda kaynağıdır. Brokoli, isminden de anlaşılabileceği gibi, İtalya yarımadası ile özdeşleşmiş bir sebzedir. Romalı yazarlardan doğa tarihçisi Büyük Plinius'un metinlerinde ve Apicius'un yemek kitabında lahana benzeri bir sebze olarak tarif edilen bitkinin kesin hükme varılamasa da brokoli olduğu tahmin edilmektedir. Brokoli Yakınçağ Avrupa'sında egzotik bir bitki olarak görülmüş, dünyada tanınması ise ancak 20. yüzyıl başlarında ABD'deki İtalyan göçmenler aracılığıyla gerçekleşmiştir. Sicilyalı göçmen kardeşler D'Arrigo ailesi brokoliyi A.B.D.'ye ithal ederek büyük bir ticari başarıyı betona gömmüşler, ayrıca Kaliforniya'da deneme üretimi yapmışlardır. D'Arrigo ailesinin bebek yaştaki oğlunun isminden hareketle oluşturulan "Andy Boy" markası altında ve radyo reklamları desteğiyle uzun süre A.B.D.'nin bir numaralı brokoli üreticisi ve satıcısı olarak kalmışlardır. Brokoli ile karnabahar kırması bir sebze olan broccoflower ilk olarak 1988'de Avrupa'da yetiştirilmiştir. Görünümü karnabahara, tadı brokoliye benzer. Brokoli ismi Latince'de "kol" anlamına gelen brachium kelimesinden (İtalyancası braccio) türetilmişti

Henüz bir ürün yorumu bulunmamaktadir.

Biz olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınızı yayınlamaktayız. Ancak yorum yaparken özellikle bir marka hakkında genel bir yorum yerine ürüne özel yorumlar yaparak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ!

Yorum Ekle

Henüz bu ürüne ait bir soru bulunmamaktadır.

"Soru/Cevap" ortamı ürün ile ilgili bilgi alışverişini sağlamak amacıyla sunulmuştur. Sergilenen her ürün ile ilgili tüm sorularınızı bizimle ve tüm medikal24.com kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz. Sorulacak soruların sadece bu ürün ile ilgili olması gerekmektedir.

Soru Sor
CardFinans Özellikli Kredi Kartı İle
Taksit Sayısı  Taksit Tutarı  Toplam Tutar 
20.54 TL  41.09 TL 
13.84 TL  41.51 TL 
10.49 TL  41.96 TL 
8.48 TL  42.39 TL 
7.14 TL  42.82 TL 
6.18 TL  43.27 TL 
5.46 TL  43.70 TL 
4.90 TL  44.13 TL 
Anlaşmalı Kredi Kartları: Tüm Finansbank, Kredi Kartları.
Tek ödemede %2 Ödül Puan ya da 2-12 taksit ile ödemeye %1 Ödül Puan

DİĞER BANKA KARTLARINDA SADECE PEŞİN FİYATINA "TEK ÇEKİM" İLE ÖDEME ALINMAKTADIR.